Nejnovější recenze ze sekce Kojenecká mléka

Kendamil 3 Premium HMO+ 6 x 800 g

Kendamil 3 Premium HMO+ 6 x 800 g

Ověřený zákazník KidPro Zeljitka

Přidáno: 10. října 2023

Zakoupeno v KidPro

• Male chutna ale slozenim je urcite lepsi verze Toddler

Jine slozeno oproti starsi verzi

Přidáno: 10. října 2023

• Má v sobě spousta vitamínu, což je výhoda, hutnější mléko, dceři chutná víc než klasický nutrilon
  • žádné mínusy

• Chuť, složení, příprava a balení
  • na žádné jsem nepřišla

Kojenecké mléko jsme testovali společně se synem, synovi i dokonce mně moc chutnalo, snadno se připravuje a dokonce i hezky pění.

• Chuť, složení, příprava, balení
  • na žádné jsem nepřišla

Kojenecké mléko jsme testovali společně se synem, mně i jemu chutná, snadno se připravuje a dokonce i hezky pění.

• Výborná chut
  • Složení

Mlíčko dostala dcerka na testování. A jelikož na Nutrilonu vyrůstá, nebyla to velká změna. Mlíčko dcerce chutná. Je krásně krémové a má skvělou chut. Složení tohoto mlíčka je také jedno velké plus. :)
Určitě se k němu budu ráda vracet a doporučovat dál.
Škoda jen vyšší ceny produktu.

Přidáno: 9. října 2023

• Super je, že je um plné vitamínů na podporu imunity. Hezké balení. Za mě dobrá a příjemná chuť
  • Odměrka je nepraktická

Mám dvojčata a jedna bohužel toto mlíčko vůbec nechce a druhá ho normálně vypije. Super je, že podporuje imunitu svým složením při dodržení dvou hrnečků denně. Škoda, že se nám ta imunita nepodaří u obou. Jinak příprava je snadná a rychlá. Krom dávkovače (hranatého). Konzistence a chuť super. Natálce chutná. Nemá po něm ani žádné změny zažívání po přechodu z jiné značky.
Hodnotím kladně a doporučuji

Přidáno: 9. října 2023

• Kojenecké mléko Nutrilon 4 ProfuturaDuobiotik nám moc vyhovuje je obohaceno o prebiotika a živiny pro podporu imunity. Samozřejmě bez palmového oleje. Přispívá k normální funkci imunitního systemu.

Celkově s Nutrilon výrobky jsme spokojeni,snadná a rychlá příprava,krémově mléčná chut,praktické balení.

Přidáno: 9. října 2023

• malá odměrka (vejde se pohodlně do hrnečku)
  • lahodná chuť (dcera má mléko ráda, dokáže sama porovnat chuť a Nutrilonu dává přednost před konkurencí)
  • složení
  • málo ekologické balení
  • zbytečně velká krabice

S mlékem jsme velmi spokojeni. Je kvalitní, obsahuje přidané vitamíny, což je zejména v zimě a pro děti v kolektivu velká výhoda. Dcera mléko snáší dobře, nemá žádné zažívací potíže, chuťově jí vyhovuje. Příprava je snadná, mléko nehrudkuje.

• skvělá chuť
  • složení
  • rozpustnost
  • balení

Mléko je chuťově opravdu moc dobré, synovi chutná a to je co říct, protože je dost vybíravý co se mléka týče. Dobře se rozpouští, a nedělá hrudky. Má i dokonce příjemnou vůni. Mlíčko má krásné složení.
Jediné mínus z mé strany je balení, mám radši krabicová mléka.. jsem nešika a hned při otevírání jsem se řízla o víčko které musíte odstranit. Jinak jsme, ale opravdu spokojení a můžeme doporučit.

• chuť, jednoduchá příprava
  • vysoká cena celkem

Dceři mléko chutná, je nasládlé chuti, hezky voní a snadno se připravuje. Dcerku po něm nebolí bříško a stalo se naším večerním rituálem. Doporučuji

HiPP 3 Junior Combiotik 4 x 700 g

HiPP 3 Junior Combiotik 4 x 700 g

Ověřený zákazník KidPro Ověřený zákazník

Zakoupeno v KidPro

• dceři velmi chutná

• Výborná chuť
  • Žádné

Produkt dostal syn k vyzkoušení a byl velice spokojený. Mléko se snadno rozpouští a nemusí se vůbec míchat lžičkou. Stačí lahvičku párkrát protřepat. Tohle nejvíce oceňuji. Dóza je snadno uzavíratelná a má zvlášť držák na odměrku, což je taky velké plus. V dóze nechybí ani vychytávka na zarovnání prášku v odměrce. Mléko je chuťově dobré a zasytí malé bříško.

Tomáš Vaníček Tomáš Vaníček

• Chutná

Kvalitní dobřré mléko. Pěkný balení. Opravdu jednoduchá příprava. Krémová konzistence výborná chuť. Jen vysoká cena

Nikol Červinková Nikol Červinková

Přidáno: 9. října 2023

(naposledy upraveno 11. října 2023)

• Chuť
  • Vůně
  • Balení
  • Složení

Po vyzkoušení tohoto mléka, už nechce syn nic jiného..takže chuť skvělá, vůně příjemná. Snadno se připravuje. Má uzavíratelnou dozu, víčko dobře těsní. Odměrka mi také vyhovuje. Nedělá hrudky, nepění. Konzistence akorát. Syn je po mléku spokojený. Navíc stačí dva hrnky denně, aby měl denní dávku vitamínu D. Obsahuje také další vitamíny. Jediné mínus je vyšší cena, ale co bychom pro ty naše zlatíčka neudělali.

Přidáno: 9. října 2023

(naposledy upraveno 9. října 2023)

• balení
  • chuť
  • příprava

Mojí dcerce moc chutná, snadno se připravuje a dobře voní. Podporuje imunitní systém díky 2 hrnečkům denně, které obsahují denní dávku vitamínu D nebo vitamíny A, C a D. Doporučuji Natalis21

Hanka Hanka

• chuť
  • vůně
  • skvěle a hned se rozpouští
  • praktická dóza
  • pro nás vyšší cena

Mléko na první pohled sypké,pěkně se rozpouští. Po ochutnání je dobré ,malá ho vypila o poznání rychleji než její stávající od jiné značky. Praktická dóza,víčko drží a hezky se dávkuje.

• Složení vitamínů
  • Jednoduchá příprava
  • Rychlé jídlo když se nestíhá
  • Konzistence
  • Nasládlá chuť a vůně
  • Praktické zavírání krabice

Produkt jsem vyzkoušela hlavně z důvodu složení vitamínů, D, A a C. V době podzimu je potřeba doplňovat vitamíny neustále a díky mlíčku to jde lehce a snadno. Dítě ani neví, že dostává "lék".
Musím vyzvednout nasládlou vůni a chuť mlíčka, je chutnější a také má o něco hustší konzistenci než mlíčka co jsme zkoušeli dříve.
V neposlední řade je také potřeba říci, že toto mlíčko má dobrý poměr "ceny výkon", v dnešní době, kdy maminky šetří každou korunu se tohle také moc ocení.

HiPP 1 BIO Combiotik 4 x 700 g

HiPP 1 BIO Combiotik 4 x 700 g

Ověřený zákazník kupplenky Veronika-checa

Zakoupeno v kupplenky

Super,za nás spokojenost.Prckovi sedí jako jediné

Petra Šedivá Petra Šedivá

• Chuť
  • Vůně
  • Konzistence
  • Vysoká cena

S Nutrilonem jsme byli spokojeni. Nutrilon nám doporučil i pediatr. Dceři toto mléko chutná a také příjemné voní. Příprava je jednoduchá, v balení je praktická odměrka. Nedělá hrudky a dobře se rozpouští. Obsahuje vitamíny C a D. Bohužel jen ta cena je dost vysoká.

kaaja kaaja

• snadná příprava
  • rychlé
  • s vitaminy

Batolecí mléko s vitaminy D, C a A je pro mě jako rodiče neocenitelný pomocník. Příprava je rychlá a snadná, což je vždy vítaná zpráva v hektickém rodinném životě. Toto mléko je balzámem na nervy, protože mé dítě má rádo jeho chuť, a já mám radost, že mu mohu poskytnout zdravé vitamíny. Díky tomu nemám obavy, že by mělo nedostatek vitaminů, a mohu se soustředit na to, co je opravdu důležité - naší rodinnou harmonii. Batolecí mléko s vitaminy D, C a A je prostě skvělým spojencem pro všechny rodiče.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25