Nejnovější recenze ze sekce Kojenecká mléka

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Skladny pytlík i na cesty
  • Jen jeden pytlík - raději mám rozdělení na 2

Dcera má mléko v hrnečku ráda a tohle je speciální mléko do hrnečku. Snadno se připravuje. Někdy ho přidávám i dceři do kaše. Obsahuje velké množství minerálů a vitamínů, tak nemám obavy, že ji bude něco důležitého chybět. Součástí balení je i odměrka. Balení má 500g a dá se koupit za celkem dobrou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Rozpustnost

Rychle se rozpouští, takže jsem často přidávala i do nemléčných kaší. Ale poslouží také na žízeň mezi jídly. Syn přijal toto mléko bez námitek. Má standardní vůni, chuť, obal i cenu. Určitě doporučuji spotřebitelům kteří hledají fér složení za fér cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Doplnění potřebných živin

Tento výrobek je moc chutný a dodá našemu dítěti potřebné živiny a je výrobek za přijatelnou cenu a navíc snadno se dítě dokrmuje a dodá tělu potřebné vitamíny a minerály. I po testování budeme výrobek i nadále kupovat. Výhodou je že produkt je běžně dostupný i v obchodech. Za mě super! Doporučím i dalším kdo se stará o kojence.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Návrh krabice
  • Že mléko není zbytečně ve 2 sáčcích jako to u některých mlék bývá, ale jen v jednom
  • Chuť

Kojenecké Mléko značky bebavita jsme testovali se synem hlavně před spaním, nebo po ránu. Většinou do lahve.
Malému mléko chutnalo a často se dožadoval dalšího.
Mléko je v pěkné krabici s příjemnou vůní i chutí.
Jediné minus na mléce je pro nás ten, že je balené v papírové krabici a vždy jsme si doma přesypali do jiné lépe zaviratelne dózy

Kendamil 3 Premium HMO+ 800 g

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• složení
  • jednoduchá příprava
  • chuť

Batolecí mléko Bebivita mě překvapilo jednoduchou přípravou, návod je srozumitelně uveden na krabičce. Protože syn byl pouze kojený, nevěděla jsem, zda mu bude chutnat, ale mléko mu chutnalo, z hrníčku, protože lahvičku nikdy neměl. U nás spíše jako odpolední svačinka , nepodávala jsem večer.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloš

• Ano
  • Velice kvalitní výrobek
  • Vřele doporučuji
  • Chcete-li byt zdraví vitální a v pohodě doporučuji pit celá rodina
  • Super výrobek já si ho přidávám do kafe
  • Bývalý profesionální cyklista trenér
  • Vše OK

Ahoj hezký den zdraví tě Milda Kubina bývalý profesionální cyklista trenér tento výrobek je velice vhodný pro všechny sportovce ale vlastně i celou rodinu a když si ho přidáte do kafe ráno večer vaše tělo bude velice spokojeno bude zdravý a ještě si na něm pochutnáte

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Zakoupeno v Testuj.to

• Rozpustí se i ve studené vodě
  • Vhodné k podávání s cereáliemi, nemléčnými kašemi
  • Stravitelnost
  • Nenadymá
  • Nic jsem nezjistila

U této značky jsem byla trochu napnutá, jak bude mému děťátku chutnat. Upřímně, vůbec jsem ho neznala. Mléko jsem prvně začala podávat s nemléčnou instantní kaší k snídani, někdy s cereáliemi nebo jen tak a dítěti moc chutná! Navíc netrpí plynatosti, se kterou jsme dlouho bojovali. Mlíčko se snadno rozpustí i ve studené vodě. Obsahuje důležité živiny a minerály, zasytí a je chutné (zachutnalo i mě). Jako bonus je za příznivou cenu. Nebojte se a zkuste ho vyzkoušet!

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• zasytí
  • velice příznivá cena
  • slezení s vitamíny a minerály

I když má dcerka už 20 měsíců, nechci zatím používat pouze kravské mléko (zejména například kvůli nízkým hodnotám železa). U Bebevita JUNIOR 1+ mám jistotu, že dostává vše potřebné, nápoj ji chutná. Dá se velice dobře používat i při vaření třeba do bramborové kaše a zase mám lepší pocit, že tím obohatím jídlo.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• snadná příprava
  • složení
  • rozpustnost prášku
  • stravitelnost

Mléko Bebivita obsahuje vitamíny a minerály, které dítě pro svůj vývoj bezesporu potřebuje, a to oceníme nejen my, ale i každá další maminka. Mlíčko miminku chutnalo, krásně voní a jeho příprava je velmi snadná, neboť se bez problémů rozpouští. Za další klad považuji, že mlíčko dítě zasytilo a nemělo žádné zažívací potíže. Za mně jednoznačně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Spousta vitamínů
  • Rozpustí se hned
  • Cena je přijatelná

Za nás super! S mlíčkem Bebivita jsme konečně spokojeni. Miminko pěkně kaká, neblinká, chutná mu a zasytí, navíc není sladké. Přešli jsme od konkurence, po které se sám nemohl vykakat a moc mu nechutnalo. Předním jsme měli Hipp Bio Combiotik, to šíleně zvracel a předtím ještě jednu konkurenci z drogerie, po kterém měl kolíky,blinkal a nezasytilo. Toto mlíčko nám konečně sedlo a je i za příznivou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Rozpustnost
  • Vůně
  • Chuť

Mlíčko Bebivita Mléko 2 mléčné je super! Jediné, co mě mrzí, že nenabízí možnost zakoupení většího balení v pevném obalu, jako některá jiná mléka. Protože skladovat načaté pytlíky a ještě v nich lovit UM odměrkou je nic moc. Chce to dózu na přespání...

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Chuť,složení a cena
  • Levnejsi cena v Německu

Dcerka bez mlicka neusne. Zkoušeli jsme plno mlicek,ale skoro po všech měla bolení bříška. Mléko Bebivita má tak úžasnou chuť a výborně složení,že dcerku zasytí, spinká celou noc a to bez bolení bříška. Určitě se k němu budeme vracet a jiné již kupovat nebudeme

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

• Slozeni
  • Davkovani
  • Sladka chut

Cena mleka je idealni, protoze to slozeni je opravdu moc hezky. Mne teda prijde nevyhoda, ze je mléko sladké, bojim se, aby moje dite pak pilo neco, co sladké neni. Ale protoze jsem rada, ze mleko pije, tak ho budu rada kupovat dal. Protoze to slozeni je tak fajn

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Složení
  • Chuť

Cena mléka je fajn s porovnáním se složením. Složení je totiž moc dobrý pro miminka, vitaminy se hodí vždycky a jak jinak takhle malému prckovi je dat. Tohle je ideální. Chuť je fajn, můj syn má často problém a mléka nepije, tohle ale vypije cele. Mne ta chuť vadí, ale je to sladké a to ke pro děti skvěle

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Dostupnost
  • Balení
  • Větší gramáž
  • Palmový olej

Pokračovací mléko BEBEVITA 3 jsem měla možnost zkusit s našimi dvojčaty. Mléko jim chutnalo, spaly po něm celou noc. Jen se hůře rozpouští, ale cena v obchodě je velmi přívětivá a mléko je pro všechny dostupné. Jen mě mrzí,že mléko obsahuje palmový olej.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Přijatelná cena
  • Lehce a kdekoliv dostupné
  • Slozeni mleka
  • Jednoducha příprava
  • Lahev je po mléku lehce mastná

Mléko hodnotíme kladně a můžeme mléko určitě doporučit. Dcera byla s mlékem spokojená, nebyl problém přijmout nové mléko i když celou dobu byla zvykla na jinou značku. Mléko ji chutnalo tudíž u této značky zůstaneme jelikož je cenově přijatelnější a snadno dostupné. Mléko je lehce rozpustitelne ve vodě, nehrudkovati takže je během chvilky hotové což je určitě výhoda při noční přípravě mléka. Mléko obsahuje spoustou potřebných vitamínů a živit které dítě potřebuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Snadná příprava
  • Zasyti

Mlíčko jsme dostali k testování , mame jen samou dobrou zkušenost , maly se mi nebudi tak často jako pred tim, snadna připrava a co mě velice překvapilo , že když se necha dele otevřené nedělá hrudky , po mličku jsme přestali mít prdíky , což i mě velice překvapilo

Nutrilon 1 Advanced 6 x 800 g

Nutrilon 1 Advanced 6 x 800 g

Ověřený zákazník idrogerie.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v idrogerie.eu

• vyhovuje požadavkům

Ověřený zákazník Testuj.to Anita

• Nemastí lahvičky
  • Malému chutná
  • Co jsem koukala i cena je fajn

Ráno dávám po probuzení a po čajíku ještě před snídaní a večer podávám jako poslední mléko před spaním a koupáním. Malému opravdu chutná a oproti konkurenci nemá problém s konzumací. Co opravdu oceňuji já, že mléko nemastí lahvičky, jen by mohli mít klidně větší balení :)

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]