Nejnovější recenze ze sekce Kojenecká mléka

Ověřený zákazník Testuj.to Magdaléna

• Nehrudkuje
  • Složení
  • Pění
  • Dostupnost
  • Německy psaná přední strana vyrobku

Příprava tohoto kojeneckého mléka je snadná, prášek se ihned rozpustí bez jakýchkoliv hrudek, jen trochu pění. Jeho hustota je akorát a syn jej vždy s chutí vypije.
Jako velké plus vnímám jeho složení a velmi přívětivou cenu.
Bohužel je u nás v kamenných prodejnách méně dostupné.
Co mě u tohoto produktu mrzí je to, že přední strana je celá v němčině.
Běžně bych po takovéto krabici v obchodě nesáhla.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Velikost balení

Mléko je výborné a má krásné složení. Malému opravdu moc chutnalo a pořizovali jsme znovu protože ho ihned vypil. Má dokonce i dost příjemnou vůni a konzistenci. Mléko je i dost cenově dostupné k velikosti a kvalitě naprosto přijatelná. Dobře se tráví a na noc krásně zasytí. Určitě budeme kupovat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Rozpouštění

Mléko jsem zkoušela se synem který mléko miluje ale je dost vybíravý ale tohle mléko mu opravdu chutná a dává si ho večer před spaním ráno k snídani a také do cereálií takže za mě obrovská spokojenost a určitě budeme toto mléko kupovat . Doporučuji všema deseti.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Obal
  • Chutná po rybině
  • Šatně se rozpouští

Tohleto mléko nás vůbec neoslovilo. Dcerce vůbec nechutnalo, možná z důvodu, ze je dost cítit rybinou. Velký problém nastal i pri chystání mléka, je velmi obtížné prášek rozmíchat. Nechce se rozpouštět. Dcera ho ochutnala a hned vyplivla. Vhodné tak na odnaučení. Nesedlo nám.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Nedělá cucky
  • Zsití
  • Chuť

Vyzkoušeli jsme kojenecké mléko Bebivita a byly jsme mile překvapený.Děťáktu moc chutnalo a bylo hezky sycené.Mléko jde snadno rozmíchat a nedělá cucky.Je plné vitamínů které jsou důležitý pro zdravý růst dětí.V dnešní drahé době má překvapivě dobrou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Obsah

Mleko je dobre, rychle se rozpousti a nedela hrudky. Synovi hodne chutna, nemel po nem zadne boleni briska nebo nejakou vyrazku. Pred spanim bohate stacila jedna lahvicka, nemel potom tendenci se v noci budit a mit hlad. Diky mleku uz nemusime davat vecer prikrm dalsi. Urcite budeme v tom to mleku pokracovat.

Goldim NAŠE 1 525 g

Goldim NAŠE 1 525 g

Ověřený zákazník Naše Mléko Vvv

Přidáno: 13. září 2023

(naposledy upraveno 13. září 2023)

Zakoupeno v Naše Mléko

Nasemu diteti chutna a prospiva po nem. Zkouseli jsme ruzna mleka, od Nutrilonu, pres Hipp HA, az po Bebu.
Jinak z hlediska "uzivatele" se v nicem nelisi od ostatnich mlek pro kojence, napriklad: v baleni je odmerka, na krabici prehledny navod pro michani s vodou, atd...:-) Mozna jenom poznamka pro toho, kdo je zvykly na baleni a'la Nutrilon: Tady je mleko baleno v papirovem obalu, cili nelze ocekavat drzak na odmerku na vicku obalu, nebo "zarovnavac obsahu odnerky" a podobne veci, ktere jsou u plastoveho obalu Nutrilonu. Ale bez toho se da normalne prezit.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Skladny pytlík i na cesty
  • Jen jeden pytlík - raději mám rozdělení na 2

Dcera má mléko v hrnečku ráda a tohle je speciální mléko do hrnečku. Snadno se připravuje. Někdy ho přidávám i dceři do kaše. Obsahuje velké množství minerálů a vitamínů, tak nemám obavy, že ji bude něco důležitého chybět. Součástí balení je i odměrka. Balení má 500g a dá se koupit za celkem dobrou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Rozpustnost

Rychle se rozpouští, takže jsem často přidávala i do nemléčných kaší. Ale poslouží také na žízeň mezi jídly. Syn přijal toto mléko bez námitek. Má standardní vůni, chuť, obal i cenu. Určitě doporučuji spotřebitelům kteří hledají fér složení za fér cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Richard

• Doplnění potřebných živin

Tento výrobek je moc chutný a dodá našemu dítěti potřebné živiny a je výrobek za přijatelnou cenu a navíc snadno se dítě dokrmuje a dodá tělu potřebné vitamíny a minerály. I po testování budeme výrobek i nadále kupovat. Výhodou je že produkt je běžně dostupný i v obchodech. Za mě super! Doporučím i dalším kdo se stará o kojence.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Návrh krabice
  • Že mléko není zbytečně ve 2 sáčcích jako to u některých mlék bývá, ale jen v jednom
  • Chuť

Kojenecké Mléko značky bebavita jsme testovali se synem hlavně před spaním, nebo po ránu. Většinou do lahve.
Malému mléko chutnalo a často se dožadoval dalšího.
Mléko je v pěkné krabici s příjemnou vůní i chutí.
Jediné minus na mléce je pro nás ten, že je balené v papírové krabici a vždy jsme si doma přesypali do jiné lépe zaviratelne dózy

Kendamil 3 Premium HMO+ 800 g

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• složení
  • jednoduchá příprava
  • chuť

Batolecí mléko Bebivita mě překvapilo jednoduchou přípravou, návod je srozumitelně uveden na krabičce. Protože syn byl pouze kojený, nevěděla jsem, zda mu bude chutnat, ale mléko mu chutnalo, z hrníčku, protože lahvičku nikdy neměl. U nás spíše jako odpolední svačinka , nepodávala jsem večer.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloš

• Ano
  • Velice kvalitní výrobek
  • Vřele doporučuji
  • Chcete-li byt zdraví vitální a v pohodě doporučuji pit celá rodina
  • Super výrobek já si ho přidávám do kafe
  • Bývalý profesionální cyklista trenér
  • Vše OK

Ahoj hezký den zdraví tě Milda Kubina bývalý profesionální cyklista trenér tento výrobek je velice vhodný pro všechny sportovce ale vlastně i celou rodinu a když si ho přidáte do kafe ráno večer vaše tělo bude velice spokojeno bude zdravý a ještě si na něm pochutnáte

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Zakoupeno v Testuj.to

• Rozpustí se i ve studené vodě
  • Vhodné k podávání s cereáliemi, nemléčnými kašemi
  • Stravitelnost
  • Nenadymá
  • Nic jsem nezjistila

U této značky jsem byla trochu napnutá, jak bude mému děťátku chutnat. Upřímně, vůbec jsem ho neznala. Mléko jsem prvně začala podávat s nemléčnou instantní kaší k snídani, někdy s cereáliemi nebo jen tak a dítěti moc chutná! Navíc netrpí plynatosti, se kterou jsme dlouho bojovali. Mlíčko se snadno rozpustí i ve studené vodě. Obsahuje důležité živiny a minerály, zasytí a je chutné (zachutnalo i mě). Jako bonus je za příznivou cenu. Nebojte se a zkuste ho vyzkoušet!

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• zasytí
  • velice příznivá cena
  • slezení s vitamíny a minerály

I když má dcerka už 20 měsíců, nechci zatím používat pouze kravské mléko (zejména například kvůli nízkým hodnotám železa). U Bebevita JUNIOR 1+ mám jistotu, že dostává vše potřebné, nápoj ji chutná. Dá se velice dobře používat i při vaření třeba do bramborové kaše a zase mám lepší pocit, že tím obohatím jídlo.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• snadná příprava
  • složení
  • rozpustnost prášku
  • stravitelnost

Mléko Bebivita obsahuje vitamíny a minerály, které dítě pro svůj vývoj bezesporu potřebuje, a to oceníme nejen my, ale i každá další maminka. Mlíčko miminku chutnalo, krásně voní a jeho příprava je velmi snadná, neboť se bez problémů rozpouští. Za další klad považuji, že mlíčko dítě zasytilo a nemělo žádné zažívací potíže. Za mně jednoznačně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Spousta vitamínů
  • Rozpustí se hned
  • Cena je přijatelná

Za nás super! S mlíčkem Bebivita jsme konečně spokojeni. Miminko pěkně kaká, neblinká, chutná mu a zasytí, navíc není sladké. Přešli jsme od konkurence, po které se sám nemohl vykakat a moc mu nechutnalo. Předním jsme měli Hipp Bio Combiotik, to šíleně zvracel a předtím ještě jednu konkurenci z drogerie, po kterém měl kolíky,blinkal a nezasytilo. Toto mlíčko nám konečně sedlo a je i za příznivou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Rozpustnost
  • Vůně
  • Chuť

Mlíčko Bebivita Mléko 2 mléčné je super! Jediné, co mě mrzí, že nenabízí možnost zakoupení většího balení v pevném obalu, jako některá jiná mléka. Protože skladovat načaté pytlíky a ještě v nich lovit UM odměrkou je nic moc. Chce to dózu na přespání...

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Chuť,složení a cena
  • Levnejsi cena v Německu

Dcerka bez mlicka neusne. Zkoušeli jsme plno mlicek,ale skoro po všech měla bolení bříška. Mléko Bebivita má tak úžasnou chuť a výborně složení,že dcerku zasytí, spinká celou noc a to bez bolení bříška. Určitě se k němu budeme vracet a jiné již kupovat nebudeme

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]