Nejnovější recenze ze sekce Kojenecká mléka

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• design
  • rozpuštění
  • nepění
  • vůně

bebivita jsme měli na zkoušku (dosud jsme používali jinou značku), syn kupodivu neprotestoval a bebivita mu chutnal hned na poprvé. Kladně hodnotíme složení (bez palmového oleje), praktickou odměrku s držákem ve víku a rychlou rozpustnost (ideální pokud krmíte v noci).

Goldim NAŠE 1 525 g

Goldim NAŠE 1 525 g

Ověřený zákazník Naše Mléko Kateřina

Zakoupeno v Naše Mléko

• Nehrudkuje

Rychlost dodání produktu, příznivá cena oproti jiným kozím mlekům(když to člověk rozpočítá na 100g produktu) Počáteční mléko 1 - > chuťově dobré, nezpůsobuje křeče v bříšku,jen se po něm dcerka hůře vyprázdňuje. Dřív měla stolici každý den i 2x denně a teď jednou za 2 dny.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Kvalitní složení
  • Zasytí
  • Konzistence
  • Rozpustnost mléka

Kojenecké mléko značky Bebevita 2 jsem doposud neznala. Nejspíše budu kupovat už jen toto mlíčko pro mého malého raubíře. Mléko se pěkně rozpouští ve vodě. Nedělá žádné hrudky, jako některé jiné značky co jsem zkoušela. Dostal flašku mléka na dobrou noc. Ani nepoznal že jsem mu dala jinou značku mléka co používáme stále. Se složením jsem velmi spokojena, vim že syn dostane všechny potřebné látky a živiny. S chutí dal celou flašku. Usnul jak dudek, opravdu byl nejspíše zasycen a spal až do rána. Oceňuji obal, žádné plechovky jako u jiného výrobce. Poměr cena a výkon SUPER!

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Rozpustnost
  • Příjemná cena

Příjemná cena. Dobrá rozpustnost i chuť, necítila jsem tolik přítomnost železa jako u jiných značek. Synek s mléčkem usíná, nicméně výjimečně přestával dopíjet do dna i po snížení na 1 dávku 150ml (většinou jsme museli dělat cca 260ml-280ml), což mě překvapilo, jelikož pro mě byla chuť top.

HiPP 2 BIO Combiotik 4 x 700 g

HiPP 2 BIO Combiotik 4 x 700 g

Ověřený zákazník MALL.CZ Jitka

Zakoupeno v MALL.CZ

Výborné mléko, dcera si na něj bez problémů rychle zvykla.

Nutrilon 3 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Nutrilon 3 Advanced DUO balení 6 x 1 kg

Ověřený zákazník onlinesamoska.cz Vojta

Zakoupeno v onlinesamoska.cz

• Snadné rozpouštění směsi ve vodě
  • Snad kvalitní složení
Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Nutrilon 1 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• UM vhodné od narození

dostávali jsme v porodnici, doma pokračujeme ve stejné značce, dcerce vyhovuje, doporučujeme

Kendamil 4 Premium HMO+ 800 g

Kendamil 4 Premium HMO+ 800 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Lucie

Přidáno: 19. září 2023

Zakoupeno v Lékárna.cz

Velmi chutné a výživné dětske mléko. Každém miminku, ale vyhovuje něco jiného.

Nutrilon 3 Advanced 6 x 800 g

Nutrilon 3 Advanced 6 x 800 g

Ověřený zákazník KidPro Lenka

Zakoupeno v KidPro

Hrozně ráda zde nakupuji, vždy zboží zasláno velmi brzy po objednávce zboží. Super komunikace a bezkonkurenční ceny výrobků.

HiPP 3 Junior Combiotik 4 x 700 g

Ověřený zákazník colvia.cz Lucie

Zakoupeno v colvia.cz

• synovi vyhovuje
  • obsahuje colostrum
  • obsahuje vyvážené množství minerálů a vitaminů
  • neobsahuje palmový olej
  • první dny měl syn průjem, zřejmě právě po colostru, je třeba vydržet, srovnalo se to
Kendamil 2 Premium HMO+ XXL 1 kg

Kendamil 2 Premium HMO+ XXL 1 kg

Ověřený zákazník HealthFactory.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v HealthFactory.cz

• Výhodné XXL balení které se vyplatí

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• Obal
  • Lehka manipulace

Můžeme mléko Bebavita 3 pokračující doporučit. Mléko Bebavita pokračující dcerce chutalo, lépe se jí po tom spalo i déle a nebudila se tak že ji lépe zasytilo. Není preslazene jak některé mléka. Teď si ho dá s chuti aj na odpoledni spaní někdy i ráno po probuzení.

Sunar 2 complex 8 x 600 g

Sunar 2 complex 8 x 600 g

Ověřený zákazník KidPro Týna

Zakoupeno v KidPro

Sunar je super a malý ho skvěle snáší..je kvalitní a jsem ráda, že jsem ho začala používat

Nutrilon 3 Advanced 3 x 800 g

Nutrilon 3 Advanced 3 x 800 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ivana Machová

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Kvalitní výrobek
  • Skvělá akční cena

S mlékem Nutrilon jsme velmi spokojeni,ze všech produktů,které jsme vyzkoušeli tento vyhovuje mému synkovi nejlépe. Doporučuji výrobek vyzkoušet všem maminkám,které hledají vhodnou výživu pro své miminko

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Zakoupeno v Testuj.to

• Rozpusti se dobře rozpustí se dobře
  • Nic jsem nenašla.

Bebevita mléčný nápoj. Jsem dceři dávala na večer před spani a moc jí chutnal. Chtěla ještě. Pěkně se rozpouští a má nádhernou chuť. Jednou jsem zkoušela do musli a kuliček a taky neměl chybu. Určitě u této značky zůstaneme. Škoda že není třeba s čokoládou nebo vanilkou i banán by byl dobrý.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• chuť
  • vůně
  • trošku mastnější

Mléko Bebivita používáme ráno a večer před spaním. Je super, že děti z mléka nebolí bříško a v noci pokojně spinkají. Chutí a voní dobře, navíc má velmi zajímavé složení plné vitamínů pro podporu vývoje dětí. Cena je velmi příznivá, myslím že je jedním z levnějších na trhu, ale kvalita je velmi dobrá.

Ověřený zákazník Testuj.to zlatuše

• praktické balení
  • miminko bylo syté
  • mléko je lehce stravitelné
  • nic jsem nenašla

Mléko Bebivita 2 mně mile překvapilo. Díky svému složení je mléko lehce stravitelné a miminko nemělo žádné problémy s bolestí bříška. Spinkalo celou noc, protože mělo bříško plné a bylo syté. Mléko mu chutnalo a vypilo celou lahvičko. Cena je přijatelná.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• příprava
  • chuť
  • balení
  • složení

Mléko má klasické jednoduché dávkování, příprava je velice rychlá. Balení se mi také líbilo. Chuť je dobrá, syn ho rád pil. Neměl po vypití žádné bolesti břicha a dobře prospíval. Mléko Bebivita můžeme doporučit i pro další děti. S mlékem jsme byli spokojeni.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Kvalita
  • Chuť

Značku Bebivita kupujeme od začátku. Jsme s ni velmi spokojení. Má kvalitní složení, vitamíny a hlavně zasytí. Podporuje imunitu. Má příjemnou vůni. Nejvíc ideální na večerní usínání. Příprava mléka je velice snadná, odměrka k tomu je skvělá a praktická. Cena je přijatelná.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25